VIP club TRONES

VIP club TRONES

VIP club TRONES je uzavretá skupina odborníkov, investorov a nadšencov, ktorí sa so zanietením pohybujú vo svete drahokamov.

Unikátne informácie, najnovšie výskumy a objavy, aktuálne novinky z nálezísk a aukčných siení a v neposlednom rade gemhunting a reportáže z neho.

Čo získava člen VIP clubu TRONES

null

poradenstvo

null

investičné rady a tipy

null

gemhunting

null

exkluzívne investičné ponuky

null

odborné podujatia

null

reportáže z gemhuntingu

null

možnosť odbornej diskusie so špecialistami, ale i ostatnými členmi VIP clubu

null

prístup k nie bežne dostupným informáciám zo sveta drahokamov

null

priestor na ponuku vlastných drahokamov alebo šperkov

Členovia VIP clubu TRONES majú prístup k benefitom, akými sú odborné poradenstvo, vždy aktuálne investičné tipy a rady, rapaport a lukratívne vstupenky na semináre či podujatia, ktoré odborníci na drahokamy organizujú. Uzavreté diskusie medzi členmi klubu a zdieľanie najnovších objavov, či investičných úspechov, vytvárajú z VIP clubu TRONES unikátny spolok, z ktorého dokáže vyťažiť každý jeden člen maximum. Tým najvýznamnejším je však dostupné poradenstvo v oblasti drahých kameňov, ich rozoznávania, ohodnotenia, starostlivosti alebo investičných tipov. Okrem špičkových klenotníkov a gemhunterov ho zastrešujú garanti a uznávaní odborníci z odboru geológie.

VIP Club Trones

VIP club TRONES - spolu vytvárame hodnotu

Okrem osobného benefitu tak vytvárajú členovia VIP clubu TRONES jedinečnú vedomostnú základňu opierajúcu sa nielen o skúsenosti, ale i najnovšie poznatky zo sveta drahokamov.

Stať sa členom tejto spoločnosti znamená stať sa súčasťou novej éry, vďaka ktorej hodnotu a čaro drahých kameňov spozná nielen hŕstka vyvolených, ale i široká verejnosť.

AKO SA STAŤ ČLENOM VIP CLUBU TRONES?

Členstvo VIP clubu TRONES vzniká na základe osobnej pozvánky od spoločnosti TRONES s.r.o.

V prípade, ak máte záujem o členstvo v uzavretom VIP clube, kontaktujte nás za účelom osobného rozhovoru. Radi vašu požiadavku zvážime.